انتخاب نرم افزار فیلترشکن هلوگیت در ویندوز

در سیستم عامل ویندوز شما از طریق اپلیکیشن های بیت وایز، رسپیت و نکوری می توانید به کانکشن های فیلترشکن ویندوز هلوگیت متصل شوید. نرم افزارهای بیت وایز و رسپیت مرورگر سیستم شما را رفع فیلتر میکنند اما برای رفع فیلتر کردن کل سیستم بایستی از نرم افزار نکوری استفاده نمایید.

ویدیو راهنمایی و آموزش تصویری تنظیم نرم افزار و ورود اطلاعات کانکشن برای هر کدام از نرم افزارها در صفحه مربوط به آن ها وجود دارد.

در حال حاضر بهترین عملکرد اکانت های هلوگیت در سیستم عامل ویندوز روی نسخه ویندوز 10 است که کاملا بدون مشکل کار می کند. در نسخه 11 در برخی ورژن ها عملکرد کانکشن به صورت کامل نیست.

آموزش وارد کردن کانکشن هلوگیت در سیستم عامل ویندوز به صورت کامل برای استفاده از هر نرم افزار توضیح داده شده است. ویدیو آموزشی اتصال نیز در صفحات مخصوص به هر نرم افزار قابل مشاهده می باشد. با توجه به عملکرد هر نرم افزار روی سیستم خود، می توانید مناسب ترین آنها را جهت استفاده انتخاب کنید.

آموزش استفاده از وی پی ان بیت وایز

بیت وایز

راهنمای وی پی ان رسپیت

رسپیت

برای وارد کردن کانکشن خریداری شده در سیستم عامل های اندروید و iOS روی لینک های زیر کلیک کنید. در حال حاضر امکان استفاده از کانکشن های هلوگیت روی سیستم عامل مک و لینوکس وجود ندارد اما به زودی پشتیبانی از این دو سیستم عامل نیز به هلوگیت اضافه خواهد شد.

برای اطلاع از آدرس جدید وبسایت و همچنین وضعیت سرورها در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

آدرس کانال تلگرامی ما: @Hologate6


نظر کاربران
Peymansoleymane ۰۳:۵۴ ۱۴۰۳/۰۳/۲۱

👍👍

ثبت نظر جدید